0544 910 18 83

Otel ve Konaklama Tesisi Temizliği

Otel ve Konaklama Tesisi Temizliği

Konaklama seçiminde müşterilerin dikkat ettikleri en önemli konu odaların temizliğidir. Konukların kaldıkları sürece, otel odaları konukların evi sayılmaktadır. Konuklar, evlerindeki hijyeni ve rahatlığı otel odalarında da sürdürmek istemektedirler. Bu nedenle otel işletmeleri için temizlik konusu son derece önemlidir.

Housekeeping personelimiz, otel odalarının temizliği, havalandırılması, misafirlere özel olarak hazırlanması, ortak alanların temizliği, bakımı ve intizamının yanı sıra çamaşırhane faaliyetlerinden de sorumlu olarak görev almaktadırlar.

Otel temizliğinde görevlendirilen personelimiz, daha önce turistik tesislerde görev almış ve yabancı dil bilgisi bulunan eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

Yavuz  temizlik personelleri, sahip oldukları bilgi ve tecrübeyle, çevreye ve insan sağlığına zararsız temizlik ürünleri kullanmaktadırlar.

Yalnızca görünür yüzeylerde değil, görünmeyen kısımlarda da kir ve mikrop oluşabileceğinin farkında olan personelimiz, hizmet sundukları tüm alanlarda %100 hijyen sağlanacağının garantisini vermektedir.

mersin otel ve pansiyon temzlik firması

mersin ofis temizlik firması – en uygun fiyata temizlik işleri yapılır. Detaylı bilgi için 0544 910 18 83 arayabilirsiniz.

Otel temizliği hizmetlerimiz

  • Yatak odaların temizliği, hazırlığı, düzeni
  • Oda koridorlarının temizliği, bakımı, düzeni
  • Genel alanların temizliği, bakımı, düzeni
  • Oda ve genel mekanların teknik eksiklikleri ve arızalarının teknik ekibe bildirimi
  • Temiz malzeme ve kıyafetler için çamaşırhaneyi yönlendirip organize etme
  • Restorant ve yemekhane temizliği
  • Havuz, otopark, ortak misafir kullanım alanları
  • Etiketler: otel ve konaklama merkezi temziliği, eşyalı ev temizliği, ev temizliği, bayram temizliği, bahar temizliği, gündelikçi elemanMersin Temizlik Şirketleri , Temizlik Şirketleri , Mersin Temizlik Firmaları , Mezitli Temizlik Şirketleri , İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri , Tadilat Sonrası Temizlik , Pozcu Temizlik Şirketleri , davultepe Temizlik Şirketleri , Tadilat Sonrası Temizlik Firmaları mersin, Temizlik Şirketleri mersin, Temizlik Firmaları mersin, mersin mezitli Temizlik Şirketleri ,
    mersin pozcu Temizlik Şirketleri , mersin Cam Temizliği , mersin Ofis Temizliği , mersin İnşaat Sonrası Temizlikleri , mersin Temizlik Firmaları , mersin Temizlik Hizmetleri , mersin Yangın Sonrası Temizlik , mersin Cafe Temizlik Şirketleri , mersinde Restoran Temizlikleri, Temizlik Hizmetleri, Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri , mersin Yüksek Cam Temizliği, mersin Temizlik Şirketleri ve Firmaları mersin , mersin Ev Temizliği, mersin Eşyalı Ev Temizlik Şirketleri, mersin Temizlik, Temizlik mersin, mersin toroslarTemizlik Şirketleri, mersin yenişehir Temizlik Şirketleri, mersin davultepe Temizlik Şirketleri, Cam Temizliği mersin, Cam Temizlik Şirketleri mersin, mersin Gündelik Bayan Eleman Temin Etme, mersin Temizlik Firmaları, toroslarTemizlik, Ev Temizlik Şirketleri pozcu, tece Ev Temizlikleri, Urla Ev Temizlikleri mersin
Call Now Button0544 910 18 83 Tıkla Ara