0544 910 18 83

Apartman Temizliği

Apartman temizliği, apartmanlarda profesyonel kapıcılık hizmeti, apartman merdiven temizlenmesi, günlük çöp alımı gibi tüm işlemleri yapmaktayız.

Mersin ili ve çevrelerinde profesyonel apartman merdiven temizlik hizmetleri sunmaktayız.

Merdiven Temizliğinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

mersin apartman temizlik firması

mersin ofis temizlik firması – en uygun fiyata temizlik işleri yapılır. Detaylı bilgi için 0544 910 18 83 arayabilirsiniz.

Suyu emen havlu paspas ve temizlik kova takımı kullanılmaktadır. Çöp suyu kalıntıları için çamaşır suyu ve yüzey temizleyici kullanılmaktadır.Fırça, çek-çek, kürek, camsil kullanılmaktadır Kullanılan bezlerin tamamı mikrofiberdir, sanayi tip sarı bez kullanılmamaktadır.

Temizlik bittikten sonra parfüm kullanılmamaktadır. Unutmayın ki piyasa ürünleri gerçek çiçek kokusu değil, zehirli kimyasal gaz saçmaktadır. Asansörler için kimyasal çelik parlatıcı kullanmıyoruz. Nemli bezle tozunu almaktayız.

Merdiven Temizliği Nasıl Yapılmaktadır?

Temizlik hizmetlerimiz iki personel tarafından yapılmaktadır. Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir. Her hafta merdiven, kapı,cam silimi ve korkulukların varsa asansör temizliği  yapılmaktadır.

mersin kurumsal firma temizlik firması

mersin ofis temizlik firması – en uygun fiyata temizlik işleri yapılır. Detaylı bilgi için 0544 910 18 83 arayabilirsiniz.

Ayda bir ise nadir tozlanan posta kutusu, elektrik-su sayaçları, doğalgaz saatleri ve boruları temizlenmektedir.Su talebi listede sıra takip edilerek evlerden karşılanmaktadır.

Etiketler: apartman temizliği, eşyalı ev temizliği, ev temizliği, bayram temizliği, bahar temizliği, gündelikçi eleman

Mersin Temizlik Şirketleri , Temizlik Şirketleri , Mersin Temizlik Firmaları , Mezitli Temizlik Şirketleri , İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri , Tadilat Sonrası Temizlik , Pozcu Temizlik Şirketleri , davultepe Temizlik Şirketleri , Tadilat Sonrası Temizlik Firmaları mersin, Temizlik Şirketleri mersin, Temizlik Firmaları mersin, mersin mezitli Temizlik Şirketleri ,
mersin pozcu Temizlik Şirketleri , mersin Cam Temizliği , mersin Ofis Temizliği , mersin İnşaat Sonrası Temizlikleri , mersin Temizlik Firmaları , mersin Temizlik Hizmetleri , mersin Yangın Sonrası Temizlik , mersin Cafe Temizlik Şirketleri , mersinde Restoran Temizlikleri, Temizlik Hizmetleri, Dış Cephe Cam Temizlik Şirketleri , mersin Yüksek Cam Temizliği, mersin Temizlik Şirketleri ve Firmaları mersin , mersin Ev Temizliği, mersin Eşyalı Ev Temizlik Şirketleri, mersin Temizlik, Temizlik mersin, mersin toroslarTemizlik Şirketleri, mersin yenişehir Temizlik Şirketleri, mersin davultepe Temizlik Şirketleri, Cam Temizliği mersin, Cam Temizlik Şirketleri mersin, mersin Gündelik Bayan Eleman Temin Etme, mersin Temizlik Firmaları, toroslarTemizlik, Ev Temizlik Şirketleri pozcu, tece Ev Temizlikleri, Ev Temizlikleri mersin

İletişim için tıklayınız.   Site tasarım ve destek İçel Reklam

Call Now Button0544 910 18 83 Tıkla Ara